E-Siber.com
M. Mekin Pesen
Sitede 1774 okunmaya de─čer yaz─▒ var.

Twitter Profilleri ├Łstatistikleri ve En ├?ok Takip Edilen ├Łlk 100 Twitter Kullan├Żc├Żs├Ż

Oldukça detayl├Ż Facebook istatistikleriyle bilinen Socialbakers bundan böyle Twitter profilerinin istatistiklerini de sunacak. Ve ilerleyen zamanlarda detayl├Ż Twitter istatistilerini de verecek. ├?u anda sadece Twitter kullan├Żc├Żlar├Żn├Ż takipçi (followers), takip edilen (following) ve tweet say├Żlar├Żna göre listeliyor. Sizin için en çok takipçiye sahip olan ilk 100 Twitter kullan├Żc├Żs├Żn├Ż yay├Żnl├Żyoruz.

 

  Kullan├Żc├Ż ad├Ż Takip Edilen (Following) Takipçiler (Followers) ↓ Tweet Say├Żs├Ż
1. ladygaga Lady Gaga (@ladygaga) 142 402 11 979 729 973
2. justinbieber Justin Bieber (@justinbieber) 116 366 11 305 682 10 102
3. BarackObama Barack Obama (@BarackObama) 692 793 9 360 748 1 525
4. britneyspears Britney Spears (@britneyspears) 420 555 8 657 093 911
5. katyperry Katy Perry (@katyperry) 78 8 627 499 3 149
6. KimKardashian Kim Kardashian (@KimKardashian) 136 8 531 302 8 395
7. aplusk ashton kutcher (@aplusk) 659 7 255 538 6 935
8. shakira Shakira (@shakira) 39 7 203 005 1 047
9. taylorswift13 taylorswift13 (@taylorswift13) 58 7 173 230 996
10. TheEllenShow Ellen DeGeneres (@TheEllenShow) 48 225 7 110 474 4 700
11. Oprah Oprah Winfrey (@Oprah) 33 6 799 737 932
12. selenagomez Selena Gomez (@selenagomez) 606 6 527 714 1 664
13. rihanna Rihanna (@rihanna) 503 6 313 397 2 420
14. twitter_es Twitter en español (@twitter_es) 22 5 941 138 469
15. twitter Twitter (@twitter) 604 5 655 115 1 171
16. jtimberlake Justin Timberlake (@jtimberlake) 20 5 403 945 569
17. KAKA Kaka (@KAKA) 321 5 090 357 2 055
18. Eminem Marshall Mathers (@Eminem) 0 5 010 339 148
19. RyanSeacrest Ryan Seacrest (@RyanSeacrest) 429 4 883 182 5 272
20. 50cent 50cent (@50cent) 3 4 795 048 4 830
21. cnnbrk CNN Breaking News (@cnnbrk) 41 4 755 349 10 997
22. ashleytisdale Ashley Tisdale (@ashleytisdale) 115 4 753 520 1 800
23. TwitPic TwitPic (@TwitPic) 27 886 4 738 764 470
24. MariahCarey Mariah Carey (@MariahCarey) 52 4 650 398 2 507
25. Pink P!nk (@Pink) 112 4 597 339 2 707
26. NICKIMINAJ Nicki Minaj (@NICKIMINAJ) 638 4 519 177 8 366
27. charliesheen Charlie Sheen (@charliesheen) 47 4 478 928 422
28. ParisHilton Paris Hilton (@ParisHilton) 2 396 4 331 301 8 625
29. SHAQ SHAQ (@SHAQ) 634 4 094 459 3 738
30. aliciakeys Alicia Keys (@aliciakeys) 204 4 085 901 1 583
31. JessicaSimpson Jessica Simpson (@JessicaSimpson) 98 3 960 800 757
32. coldplay Coldplay (@coldplay) 2 437 3 944 636 1 009
33. jimmyfallon jimmy fallon (@jimmyfallon) 3 431 3 885 601 3 843
34. iamdiddy iamdiddy (@iamdiddy) 1 228 3 869 153 14 845
35. mrskutcher Demi Moore (@mrskutcher) 219 3 813 063 4 690
36. ddlovato demetria lovato (@ddlovato) 158 3 789 079 5 754
37. kanyewest Kanye West (@kanyewest) 0 3 767 600 1 406
38. SnoopDogg Snoop Dogg (@SnoopDogg) 1 407 3 764 089 6 762
39. KhloeKardashian Khloé Kardashian (@KhloeKardashian) 200 3 753 103 21 054
40. JimCarrey Jim Carrey (@JimCarrey) 1 3 706 266 2 618
41. chelseahandler Chelsea Handler (@chelseahandler) 46 3 704 290 2 499
42. UberSoc UberSocial (@UberSoc) 1 920 3 672 473 9 163
43. chrisbrown Chris Brown (@chrisbrown) 919 3 633 208 1 632
44. PerezHilton Perez Hilton (@PerezHilton) 300 3 621 590 35 201
45. tyrabanks Tyra Banks (@tyrabanks) 627 3 618 527 1 584
46. YouTube YouTube (@YouTube) 273 3 608 505 3 889
47. Cristiano Cristiano Ronaldo (@Cristiano) 51 3 552 227 604
48. huckluciano Luciano Huck (@huckluciano) 270 3 510 457 5 054
49. nytimes The New York Times (@nytimes) 496 3 506 147 67 921
50. ConanOBrien Conan O'Brien (@ConanOBrien) 1 3 493 098 555
51. ricky_martin Ricky Martin (@ricky_martin) 164 3 415 516 2 505
52. google A Googler (@google) 402 3 373 731 2 694
53. ivetesangalo Ivete Sangalo (@ivetesangalo) 263 3 209 296 19 653
54. KourtneyKardash Kourtney Kardashian (@KourtneyKardash) 50 3 200 260 2 622
55. eonline E! Online (@eonline) 76 701 3 110 261 36 820
56. JonasBrothers Jonas Brothers (@JonasBrothers) 2 596 3 095 466 1 951
57. BillGates Bill Gates (@BillGates) 70 3 092 537 300
58. nickjonas Nick Jonas (@nickjonas) 151 3 032 897 1 573
59. MrsLRCooper lilyrosecooper (@MrsLRCooper) 151 2 996 811 3 249
60. SouljaBoy Soulja Boy (@SouljaBoy) 7 593 2 993 564 35 045
61. lancearmstrong Lance Armstrong (@lancearmstrong) 281 2 991 751 7 360
62. noaheverett Noah Everett (@noaheverett) 1 105 2 983 724 4 063
63. TheOnion The Onion (@TheOnion) 1 2 945 978 9 089
64. programapanico Programa Pânico (@programapanico) 2 410 2 865 583 35 081
65. stephenfry Stephen Fry (@stephenfry) 52 473 2 864 157 8 985
66. BreakingNews Breaking News (@BreakingNews) 408 2 824 563 55 634
67. snaptu Snaptu (@snaptu) 664 2 820 975 3 546
68. danieltosh daniel tosh (@danieltosh) 67 2 798 915 3 694
69. rustyrockets Russell Brand (@rustyrockets) 68 2 788 019 2 054
70. NBA NBA (@NBA) 943 2 754 357 18 841
71. juanes JUANES (@juanes) 653 2 749 890 4 204
72. drakkardnoir Drizzy Drake (@drakkardnoir) 342 2 721 799 506
73. TIME TIME.com (@TIME) 407 2 718 839 26 466
74. peoplemag People magazine (@peoplemag) 633 2 718 275 7 124
75. 106andpark BET's 106 & Park (@106andpark) 271 2 655 851 4 158
76. NickCannon Nick Cannon (@NickCannon) 1 109 2 649 970 5 293
77. rafinhabastos Rafinha Bastos (@rafinhabastos) 54 2 642 760 4 667
78. AlejandroSanz Alejandro Sanz (@AlejandroSanz) 293 2 628 456 15 545
79. Ludacris Ludacris (@Ludacris) 159 2 623 642 6 050
80. LilTunechi Lil Wayne WEEZY F (@LilTunechi) 26 2 572 025 233
81. tonyhawk Tony Hawk (@tonyhawk) 1 934 2 550 796 5 006
82. shitmydadsays Justin (@shitmydadsays) 1 2 515 647 142
83. StephenAtHome Stephen Colbert (@StephenAtHome) 0 2 498 065 1 741
84. RealWizKhalifa Wiz Khalifa (@RealWizKhalifa) 280 2 488 346 20 248
85. johnlegend John Legend (@johnlegend) 213 2 448 914 3 186
86. ashleesimpson Ashlee Simpson (@ashleesimpson) 93 2 440 265 225
87. ClaudiaLeitte Claudia Leitte (@ClaudiaLeitte) 540 2 435 854 9 570
88. rainnwilson RainnWilson (@rainnwilson) 230 2 422 159 5 694
89. RevRunWisdom Rev Run (@RevRunWisdom) 0 2 417 654 9 928
90. mashable Pete Cashmore (@mashable) 2 271 2 415 819 37 916
91. LennyKravitz Lenny Kravitz (@LennyKravitz) 1 890 2 395 217 619
92. Anahi Anahi (@Anahi) 296 2 378 447 3 408
93. drdrew Dr. Drew (@drdrew) 267 2 352 590 2 414
94. ochocinco Chad Ochocinco (@ochocinco) 588 2 347 796 29 748
95. TheMandyMoore Mandy Moore (@TheMandyMoore) 35 2 332 968 811
96. JLo Jennifer Lopez (@JLo) 63 2 330 922 475
97. SabrinaSatoReal Sabrina Sato Rahal (@SabrinaSatoReal) 980 2 329 385 12 837
98. CNN CNN (@CNN) 541 2 314 051 20 576
99. MarthaStewart Martha Stewart (@MarthaStewart) 8 107 2 310 412 2 874
100. joejonas joe jonas (@joejonas) 358 2 308 765 3 282

 

Adres: http://www.socialbakers.com/twitter


· · · · · · ·
Yazan: | 27.07.2011 | 7060 kez okundu.

Yaz─▒lar E-Posta Kutunuza Gelsin:

Bu yaz─▒y─▒ izinsiz olarak al─▒p ba┼čka herhangi bir yerde yay─▒nlayamazs─▒n─▒z (Bkz "dijital at h─▒rs─▒z─▒" kimdir?). Yaz─▒lar─▒n ba┼čka yerlerde yay─▒nlanmas─▒na ├╝creti mukabili izin veriyoruz. Yaz─▒lar─▒ izinsiz olarak ba┼čka bir yerde yay─▒nlaman─▒z, her t├╝rl├╝ hukuki sonucu kabul etti─činiz manas─▒na gelir. Yaz─▒lar─▒ izin almak ve kaynak g├Âstermek kayd─▒yla sadece kamu kurumlar─▒ ve akademik ara┼čt─▒rmac─▒lar ├╝cretsiz olarak kullanabilir. Bunlar─▒n d─▒┼č─▒nda kalan herkes ├╝cret ├Âder. Detaylar i├žin bize ula┼č─▒n.

Yorum altyap─▒s─▒: Disqus

Yukarı Çık

M. MEK─░N PESEN
© 2007-2015 E-S─░BER B─░LG─░-─░LET─░┼×─░M TEKNOLOJ─░LER─░
E-Siber.com | E-Siber.net | ESiber.com | ESiber.net | RSS | Facebook | Twitter | E-Posta Aboneli─či
IP: 54.198.165.74 | Y├╝klenme: 0.417 saniye. | Hakk─▒m─▒zda | ─░leti┼čim | Reklam Verin | Site Politikalar─▒ | At─▒flar